Dolar 28,9182
%0.01
Euro 31,2670
%-0.25
Altın 1.870,760
%-0.73
Bist-100 8,06
%-0.37

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Efsane Başkan Sabit Karaman geri mi dönüyor?

Efsane Başkan Sabit Karaman geri mi dönüyor?

Sancaktepe siyasi kulislerinde, Yenidoğan eski Belde Belediye Başkanı ve iş insanı Sabit Karaman’ın siyasete döneceği ve AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olacağı konuşuluyor.

  • İstanbul Gündemi
  • 20.11.2023 - 14:23

Şuan Sancaktepe Belediyesi’ne bağlı bir mahalle olan ve 2019 yerel seçimlerinden önce belde belediye olan Yenidoğan'ın eski Belde Belediye Başkanı Sabit Karaman’ın yeniden siyaset arenasında boy göstereceği belirtiliyor.

HALKTAN YOĞUN ‘ADAY OL’ BASKISI

Aday olacağı haberi üzerine halkın sevinç telefonlarına maruz kalan Karaman’ın, halkın yoğun ‘aday ol!’ çağrısına kayıtsız kalmayarak AK Parti’den belediyeye başkan aday adayı olacağının duyulması gündeme bomba gibi düştü.

KARAMAN’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Karaman, “Halkın üzerimizdeki baskısına karşı duyarsız kalamazdım. İşlerimin çokluğu ve yoğunluğu dahi halkımızın bu istek ve sevgisine karşı önemli değildir. Her şeye rağmen halkımızın istekleri doğrultusunda hareket etmeyi kendimize bir borç sayarak, bu borcu Allah kısmet ederse ve Sayın Cumhurbaşkanımızın da tensipleri ile hizmet etmeye talip oluruz. Halkımızın üzerimizdeki baskısı bizi mecburen, hizmete talip olmaya itti. İnşallah gerek siyasi ve gerekse ticari tecrübemizi halkımıza hizmet yolunda sarf edeceğim. Allah izin verirse Çarşamba günü resmi olarak Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olarak müracaatımız gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Göksenin Aktaş – İstanbul Gündemi

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.