Dolar 32,5569
%0.14
Euro 35,0302
%0.42
Altın 2.437,640
%0.09
Bist-100 10.471,00
%0.76

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Başkan Yeşil: ‘Türk gençliğinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun’

Başkan Yeşil: ‘Türk gençliğinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun’

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınlayan Milliyetçi Hareket Partisi Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil, “Türk gençliğinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun” dedi.

  • İstanbul Gündemi
  • 19.05.2024 - 15:52

“YURDUMUZUN DÖRT BİR YANINDA, AY-YILDIZIMIZIN GÖLGESİNDE COŞKU VE HEYECANIMIZI PAYLAŞIYORUZ”

“105 yıldır ilk günkü aşk ve heyecanla yanan bu meşale, millet hafızamıza kazınmış, şanlı tarihimize yazılmıştır. Bugün bir kere daha, Milli Mücadelemizin işaret fişeği olan bu önemli adımın 105. yıl dönümünü kutluyoruz. Yurdumuzun dört bir yanında, ay-yıldızımızın gölgesinde coşku ve heyecanımızı paylaşıyoruz. Bu coşku ve heyecanla güçlü ve büyük hedeflerimize umutla bakıyor, emin adımlarla ilerliyoruz.”

“BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜ VE GÜCÜMÜZÜ GENÇLERİMİZE BORÇLUYUZ”

“Biz büyük bir milletiz, güçlü bir devletiz. Hiç şüphesiz, büyüklüğümüzü ve gücümüzü gençlerimize borçluyuz. Tarih boyunca, vatanımızı, milletimizi, sancağımızı, devletimizi ve hürriyetimizi gençlerimiz korumuştur. Ülkemiz imarını, inşasını ve kalkınmasını gençlerimizin hayalleri, cesaretleri ve girişimleriyle sürdüre gelmiştir. Açıktır ki, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyetimizi, bu duygu ve düşüncelerle gençlerimize emanet etmiştir. Bu duygu ve inançla; Cumhuriyeti gençlerimize emanet eden, 19 Mayıs’ı da gençlerimizin bayramı yapan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Milli mücadelemizin tüm kahramanlarını, Aziz şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Milletimizin19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını tekrar en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.”

 

Haber Merkezi – İstanbul Gündemi

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.