Dolar 32,5103
%-0.09
Euro 34,9217
%0.27
Altın 2.443,920
%0.86
Bist-100 9.704,00
%-0.19

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Player yükleniyor...

‘Özür Dilerim’ ekibinden keyifli röportaj

  • İstanbul Gündemi
  • 25.04.2023 - 15:58

Disney+’ta yayınlanan ve oldukça olumlu geri dönüşler alan Özür Dilerim’ filminin oyuncuları İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

İBRAHİM BÜYÜKAK: “BİZDE ŞEFKATLE YAKLAŞMA YOK”

“Özür dileme kültürü gerçekten çok zayıfladı. Bağıranın daha çok haklı olduğu bir şeye dönüştü. Bu çok tuhaf. Hemen özür dilemenin geri gelmesi lazım. Bu film keşke bir adım olsa. İnsanların bu filmi izlediğinde sevdiklerinden özür dilemesini isterim. Bizim topraklarımıza da özgü olabilir, özür dilemenin zayıflık olduğu görülüyor. Birinden özür dilediğinde, “Böyle özür dilersin işte, yola gelirsin,” deniliyor. Bizde şefkatle yaklaşma yok.”

OĞUZHAN KOÇ: “MÜZİK VE SAHNE ZAMANIMIN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞUNU KAPLIYOR ŞU AN”

“Ben özür dilerim, sorun yok. Haklılığımın haksızlığımın önemi yok yeter ki tatlılığa bağlansın. Ben başka bir yönetmenle sete girsem herhalde delirirdim. O arızalı oyuncuya da bağlayabilirim. İbrahim o kadar serbest bırakıyor ki... Bir yıldır hazırladığım güzel bir film senaryom var, ama gerçekten hepsini bir arada hayata geçirebilmek ciddi bir disiplin istiyor. Müzik ve sahne zamanımın büyük çoğunluğunu kaplıyor şu an.”

GİZEM KARACA: “ÖZÜR DİLEMEK KİŞİSEL BİR DURUM OLMALI”

“Aslında karşısındakinden affetmesini beklemeden özür dilenmeli. Özür dilemek içini rahatlatan ve psikolojini düzelten bir şey. Karşılık beklenmese belki daha çok insan özür diler.”

 

 

Haber Merkezi – İstanbul Gündemi

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.