Dolar 31,0797
%0.3
Euro 33,6703
%0.09
Altın 2.024,250
%0.36
Bist-100 9,35
%0.38

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Fatih Sırmacı AK Parti’den Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Fatih Sırmacı AK Parti’den Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sırmacı, AK Parti'den Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Sırmacı, "Vatan demek millet demek, millet demek hizmet demek" dedi.

  • İstanbul Gündemi
  • 16.11.2023 - 20:47
  • Güncelleme: 16.11.2023 - 23:22

AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı’nda İlçe Başkanı Av. Akın İlhan'a başvurusunu teslim eden Fatih Sırmacı, aday adaylığı sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

“AK PARTİ TEŞKİLATLARIMIZDA VERİLEN HER GÖREVİ KUTSAL BİLİP BÜYÜK BİR ONURLA YERİNE GETİRDİM”

Kariyerine ilişkin bilgiler veren Sırmacı, “Aktif siyasete başladığım üniversite yıllarımdan bu yana, ülkeme her alanda hizmet etmek başlıca gayem oldu. Özellikle 2001 yılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde kurulan Ak Partimizin, iktidarda olduğu bu 22 yıllık süreç, ülkemizin tam anlamıyla altın çağını yaşadığı bir dönemdir. Ben de aynı dönemde bu sevdaya gönül verip partimizin çizdiği yolda yürümeye başladım. Partimiz bize en başından beri şunu benimsetti. “Vatan demek millet demek, millet demek hizmet demek.” Ben de bu yolda AK Parti teşkilatlarımızda verilen her görevi kutsal bilip büyük bir onurla yerine getirdim. Bunlar, söz ettiğim gibi partimiz teşkilatlarının her aşamasındaki görevlerdi. İlk olarak İl Gençlik Kolları’nda Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım. Bunu yine İl Gençlik Kollarımızdaki Başkan Yardımcılığı, Ekonomi ve Mali İşler Başkanlığı görevleri takip etti. Teşkilatımızın her kademesinde halkımız için faydalı olmaya çalıştım. 2014 yılından bu yana Çekmeköy ve İBB Meclis Üyeliği, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılığı ve Çekmeköy Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkan Vekilliği görevini yürütmekteyim” ifadelerini kullandı.

 “AHMET POYRAZ’I DA BURADA ZİKRETMEK İSTERİM”

Mevcut Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’a teşekkür eden Sırmacı, “Ülkemizin yetiştirdiği kıymetli belediye başkanlarından biri olan Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz’ı da burada zikretmek isterim. Zira Çekmeköy’de göreve geldiğimden bu yana kendilerinin hizmet aşkı ve halka karşı mesafesiz oluşu, bana ve yol arkadaşlarıma ışık tutmuş, çalışma şevkimizi arttırarak daha iyisini yapma konusunda bizleri her zaman gayretlendirmiştir. Bu anlamda yegâne amacımız, ilçemizi daha ileriye taşımak, modern şehircilik usul ve esaslarının uygulandığı, tüm gelişmiş imkân ve donatılara sahip, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren çevresel düzenlemelerle ideal bir yaşam alanı haline getirmek oldu. Çok şükür başkanımızın öncülüğünde bu hedefe yönelik çok işler başardık” şeklinde konuştu.

 “YOĞUN BİR SÜRECİN DAHA İÇİNE GİRİYORUZ”

Yoğun bir sürece girdiklerini kaydeden Sırmacı, “Şimdi yoğun bir sürecin daha içine giriyoruz. Bu süreçte şahsıma destek veren ve dualarıyla yanımda olan herkese şükranlarımı sunuyorum. “Biz halka efendi değil, hizmetkâr olmaya geldik” diyen ve bize duydukları güveni her daim hissettiren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, şehrimize onurla ve gururla hizmet etmiş geçmiş dönem İl Başkanlarımıza ve İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’ye, geçmiş dönem ilçe başkanlarımıza ve İlçe Başkanımız Akın İlhan’a, bölge milletvekillerimize, Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz’a ve birlikte görev yaptığım mesai arkadaşlarıma en derin saygılarımı iletiyorum” dedi.

 “YOLUMUZ AÇIK, AKIBETİMİZ HAYIR OLSUN”

Sırmacı sözlerini şöyle tamamladı: “Yol almak değil, o yolu nasıl aldığınız önemlidir. Biz Allah’tan her zaman hizmetle geçecek bir ömür diledik. Temennimiz odur ki; nasibimiz de öyle olsun. Çekmeköy’e hizmet yarışında bayrağı daha ilerilere taşımayı Allah bizlere nasip etsin. Heyecanımız ve azmimiz, ilk günkü gibi sağlam ve diri. Yolumuz açık, akıbetimiz hayır olsun.”

 

Göksenin Aktaş – İstanbul Gündemi

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.