Dolar 32,2020
%-0.22
Euro 35,0069
%-0.22
Altın 2.498,740
%1.32
Bist-100 10.644,00
%3.14

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Avrupa Günü’ne özel Beşiktaş’ta network etkinliği

Avrupa Günü’ne özel Beşiktaş’ta network etkinliği

Beşiktaş Belediyesi, 9 Mayıs Avrupa Günü kapsamında sivil toplum kuruluşlarıyla network etkinliğinde bir araya geldi. Etkinlikte sivil toplum kuruluşları için yeni proje ve atölye fikirleri geliştirildi.

  • İstanbul Gündemi
  • 14.05.2024 - 12:37

Beşiktaş Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe; LÖSEV, Beşiktaş Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, KODA Köy Okulları Değişim Ağı, UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği, Yeni Nesil Gelişim Derneği, İdea Universal Derneği, Good4Trust, Türetim Ekonomisi Derneği, Türkiye Kurumsal Sorumluluk Derneği, Boğaziçi Eğitim Kültür ve Gelişimi Destekleme Derneği, Young Future Derneği, Youthart Derneği, Türk Alman Kültür İşleri Derneği, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Kurum İçi İlişkiler Birimi’nden temsilciler katıldı.

GELECEK PLANLARINI SUNDULAR

Beşiktaş Belediyesi'nin yaptığı çalışmaları katılımcılarla paylaştığı toplantıda STK ve dernek temsilcileri de geçmiş deneyimlerini, iyi uygulamalarını ve gelecek planlarını sundu. Network etkinliği, aile fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ YİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

STK ve dernek temsilcileri, önümüzdeki günlerde Beşiktaş Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan proje yazım atölyesinde tekrar bir araya gelecek.

 

Haber Merkezi – İstanbul Gündemi

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.